Úvod » Aktuálně

1. kolo - FK Chřibská - FK Dolní Podluží - 4:2 (3:1)

publikováno 05.09.2017 (aktualizováno 09.01.2018)

V neděli jsme odehráli první mistrovské utkání ve Chřibské s výsledkem 4:2 pro domácí. Branky vstřelili Jessl a Diviš. V prvním poločase jsme jasně nestíhali ve středu hřiště, kde nás Chřibská přehrávala po většinu poločasu, a to vedlo k vedení domácích 3:0 Po půl hodině hry poločasu se hra vyrovnala a dokázali jsme snížit na 3:1.
Ve druhém dějství jsme se snažili na domácí \"vlítnout\" s tím, že chceme vstřelit kontaktní gól. Postupem času jsme byli lepším týmem, ale domácím se povedlo díky \"brejku\" zvýšit na 4:1. Přesto jsme se nevzdali, a když už domácím docházely síly, podařilo se nám ještě zkorigovat výsledek na konečných 4:2.

Celkově mám ze zápasu dobrý dojem, i přesto, že tým prohrál. Hráči si odehráli dle pokynů a povinností, ale někteří mají na víc. Na tom však musíme ještě zapracovat.