Úvod » Aktuálně

2. kolo - FK Česká Kamenice - FK Dolní Podluží - 3:1 (1:1)

publikováno 19.09.2017 (aktualizováno 09.01.2018)

V neděli jsme odehráli druhé mistrovské utkání v České Kamenici s výsledkem 3:1 pro domácí , kdy jedinou branku našeho celku vstřelil P. Janoušek.

V prvním poločase jsme se nestihli ani rozkoukat a už ve 3. min se prohrávalo 1:0. O cca 15 min. později jsme převedli celkem pěknou kombinaci po zemi, a při troše štěstí se nám podařilo srovnat na 1:1. Po vstřelení gólu nám však opět vázl střed hřiště, kde jsme byli všude a nikde... Po jednom průniku šel protihráč sám na brankaře, ale rozhodčí - naštěstí pro nás - nezapískal celkem jasnou penaltu. Postupem času se hra srovnala a přelévala se ze strany na stranu. Po zbytek poločasu jsme si vytvořili ještě dvě šance, ale neproměnili jsme je, a tak skóre zůstalo smírně 1:1.

Ve druhém dějství jsme inkasovali velmi rychle po zvláštní penaltě, kterou rozhodčí tentokrát odpískal a opět jsme museli dohánět jednogólové manko (2:1). I přesto jsme se nevzdávali a snažili se bojovat, ale zbytečně jsme nakopávali balóny a to k ničemu nevedlo. Kamenici se podařilo ke konci druhého poločasu vsítit gól číslo 3 a bylo po nadějích. Další šance jsme si už nevytvořili...

Tento druhý soutěžní zápas nám jasně ukázal, že pokud hrajeme s míčem na zemi, tak se na naší hru "dá i koukat" a soupeře dokážeme chvílemi přehrávat. Oproti utkání v Chřibské to bylo mnohem lepší, ale pořád děláme dost individuálních chyb, které nás stojí hodně sil stejně jako neproměňování šancí. Neproduktivita v útočné fázi je hlavní příčinou neúspěchu. Soupeř byl v koncovce lepší, jistější a proto jsme se domů vrátili bez bodového zisku.

Výsledek utkání 3:1 pro domácí mužstvo z České Kamenice.