Turnaj ve Sportovní Hale

publikováno 22.01.2018 (aktualizováno 02.02.2018)

3. Ročník turnaje "Ledňáček"

3. Ročník turnaje Ledňáček
5 účastníků
1X 15 minut

Pořadatel: R. Chalupa

Horní řada (zleva): Hejl, Macháček, Janoušek, Bartoš, Bár, Jessl
Dolní řada: Bukáček, Mendel, Laštůvka, Smutný

20. ledna do sportovní haly ve Varnsdorfu dorazilo celkem jedenáct hráčů a z toho dva brankaři. Rozhodli jsme se - po dohodě s pořadatelem - poskládat dva týmy. Rozdělili jsme se na týmy FK DP "A" a "B".

Zleva: Mendel, Jessl, Hejl, Bár, Smutný

"Áčko" začalo své vystoupení debaklem 1:6 (Mikel), další zápas proti našemu "B" týmu skončil 6:2 (Mendel - 4x, Jessl - 2x). Třetí zápas byl "jako na houpačce". Dlouhou dobu byl náš celek ve vedení, ale nakonec byl poražen smolně 3:2 (Mendel - 2x). Poslední zápas zakončili naši hráči remízou 2:2 (Mendel, Hejl).

Zleva: Macháček, Janoušek, Bartoš, Bukáček a v podřepu Laštůvka

"Béčko" začalo svůj první zápas prohrou 0:1 i přesto, že bylo v zápase lepším týmem. Druhý - již zmiňovaný - zápas byl proti "A" týmu a skončil 2:6 (Janoušek - 2x). Další zápas skončil opět smolně. Rozhodčí neuznal branku po konzultaci s přísedícím u časomíry. Náš hráč údajně hrál rukou a po rychlém "brejku" vstřelil branku. Minutu před koncem sudí odpískal proti našemu mužstvu penaltu. Náš obránce vypíchl balón na roh, ale protihráč byl již připraven na střelu, do prázdna promáchl a krkolomně upadl. Rozhodčí zapískal a soupeř skóroval z PK. V posledním zápase se ale štěstí přiklonilo i na naši stranu - vítězství 3:2 (Janoušek, Macháček, Bartoš).

Hodnocení:
"A" tým skončil na 4. místě a dostal 2 individuální ceny:
Nejlepší střelec - L. Mendel (7 branek)
Nejlepší vlastní gól turnaje - J. Hejl

"B" tým obsadil poslední 5. místo.

Celkový dojem nebyl špatný, ale i v tomto turnaji jsme se dopouštěli mnoha individuálních chyb, na které doplácíme i na travnatém povrchu.

Nyní nás opět čeká několik tréninkových jednotek a následně otevřeme zápasovou přípravu duelem se sousedem z Horního Podluží a to přesně 4. 2. 2018 od 15:00 na hřišti v České Lípě.

Fotbalu zdar!