16. KOLO - FK DOLNÍ PODLUZÍ .- SK MARKVARTICE 3:1 (1:1)

FK DOLNÍ PODLUZÍ .- SK MARKVARTICE 3:1 (1:1)

Diváci: 115

Branky: ŠEBORA, JANOUŠEK, BÁR,

ŽK: MACHÁČEK

ČK:

Dnes jsme na domácím stadiónu přivítali druhý tým tabulky Markvartice. Do utkání jsme vstoupili aktivně ale bohužel první udeřili hosté z brejku využili rychlosti hostujících útočníků 0:1. Tato situaci nás nakopla a byli jsme lepší měli jsme několik šanci ale až únik Chalupy se ujal toho zastavil nedovoleně brankář. Penalta ke které se postavil Šebora proměnil s přehledem. Poločas 1:1. Druhý poločas jsme měli již jasnou převahu hosté jen nakopavali. Mi se bohužel nedostávali do finální fáze. Až ke konci utkání díky standartkam jsme dali 2 branky. Byla to jen otázka času kdy to tam spadne díky velkému tlaku z naší strany.

Příští zápas – FK ČESKÁ KAMENICE  8. 5. 2019 od 14.00hod., hřiště Č.KAMENICE. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!